Dziękujemy, że zdecydowali się Państwo odwiedzić naszą stronę i skorzystać z możliwości elektronicznej diagnostyki i kwalifikacji do leczenia najlepszymi dla Państwa zdrowia i bezpieczeństwa metodami. W Centrum Okulistyki i Optometrii OKULUS PLUS oprócz nastawienia na wyleczenie oczu pacjenta ogromną wagę przywiązujemy do poprawy jakości i komfortu widzenia. To niezwykle złożone zagadnienie, w którym osiągnęliśmy najwyższą kompetencję. Zapewnia ją współpraca wielu specjalistów zajmujących się zmysłem wzroku – okulistów, optometrystów, ortoptystów i optyków oraz innowacyjne technologie w zakresie wykorzystywanego sprzętu, jak i oferowanych pacjentom soczewek oraz metod leczenia. 

 

Prosimy o wypełnienie odpowiedniej ankiety: 

Celem procedury „E-diagnostyka dzieci” jest uzyskanie odpowiedzi wstępnej, czy problemy dziecka w szkole lub z wykonywaniem codziennych czynności życiowych  (np. problemy z ubieraniem się, czytaniem, pisaniem, jazdą na rowerze, niechęć do rysowania, niezdarność, podejrzenie dysleksji i in.) wynikają z problemów z oczami.

Jej celem jesy uzyskanie odpowiedzi wstępnej czy przeprowadzenie zabiegu laserowej korekcji wzroku o najwyższej optymalnej jakości jest w Państwa przypadku możliwe, efektywne i bezpieczne.

Jej celem jest uzyskanie odpowiedzi wstępnej, czy presbiopia to problem, który już Państwa dotyczy i czy mogą Państwo uniknąć noszenia okularów. Dodatkowo, jesli zajdzie taka potrzeba uzyskają Państwo informację wstępną na temat podejrzenia występowania innych zmian chorobowych występujących u osób po 40 r.ż.

Jej celem jest uzyskanie odpowiedzi wstępnej czy ortokorekcja (proces korekcji krótkowzroczności) w Państwa przypadku jest możliwe, efektywne i bezpieczne.

wykonanie: www.kompmar.net.pl