E-kwalifikacja dla osób po 40 r.ż.

 

Szanowni Państwo!

Chęć sprawdzenia stanu zdrowia Państwa oczu z pomocą optometrystów i lekarzy OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii . Presbiopia (starczowzroczność) występuje po 40 roku życia z powodu naturalnego osłabienia akomodacji oka (utraty zdolności do wyostrzania obrazu) i nie uniknie nikogo. Wraz z upływem lat problemy te narastają, a często pojawiają się dodatkowe zmiany chorobowe oczu. Od tego jak szybko rozpoznamy presbiopię, a przy okazji zdiagnozujemy ewentualną chorobę zależy Państwa leczenie oraz jakość i komfort życia teraz, i na starość.

W celu zapewnienia właściwych standardów procedury e-kwalifikacji OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Jej celem jest uzyskanie odpowiedzi wstępnej, czy presbiopia to problem, który już Państwa dotyczy oraz wstępnego określenia możliwości wystąpienia zmian chorobowych oczu. W ciągu 2-3 dni od wypełnienia i wysłania ankiety otrzymają Państwo od nas odpowiedź lub ewentualne dodatkowe pytania.

Podstawowe dane
*
*
*
*
*
*
*
*
Informacja o problemach spowodowanych widzeniem w wykonywaniu codziennych czynności
Test ostrości wzroku w bliskich odległościach:
Proszę teraz umieścić monitor w odległości 40 cm od oczu. Podczas wykonywania testu oboje oczu powinno być otwarte. Proszę spróbować przeczytać poniższy tekst:
Proszę kliknąć
Informacja o schorzeniach lub chorobach narządu wzroku
Czego używasz obecnie do korekcji wzroku (jeśli używasz):
*
*
*
Jeśli wybrano NIE - to przejdź do pytania 30
Jeśli wybrano TAK - to odpowiedz na poniższe pytanie:
Jeżeli wybrano NIE - to przejdź do pytania 30
Jeśli wybrano TAK - to odpowiedz na poniższe pytanie:
Inne schorzenia lub sytuacje mogące mieć wpływ na ocenę ankiety przez lekarza/podejrzenie występowania prezbiopii i/lub innych zmian chorobowych/dobór metody leczenia, w przypadku stwierdzenia takiej potrzeby
Proszę określić swoje specyficzne oczekiwania, które chciałby Pan/i uzyskać dzięki wskazaniu odpowiedniej metody leczenia w przypadku stwierdzenia takiej potrzeby (np. wg zawodu, hobby).
Informacje dodatkowe
Prosimy o podanie źródła, z którego dowiedzieli się Państwo o OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii:
*
*
*
*
*
Dziękujemy za wypełnienie ankiety!
W ciągu 2-3 dni roboczych otrzymają Państwo od nas odpowiedź, czy problem presbiopii już Państwa dotyczy oraz informację wstępną na temat podejrzenia występowania zmian chorobowych lub innej istotnej dla Państwa zdrowia, bezpieczeństwa i komfortu życia oceny ankiety przez lekarza.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
*
*
*
*
* Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu.
Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych.

wykonanie: www.kompmar.net.pl